Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/2698
Назва: Обобщенный образ высшего света в повестях В.Ф. Одоевского «Княжна Мими» и «Княжна Зизи» = Узагальнений образ вищого світу в повістях В.Ф. Одоєвського «Княжна Мімі» та «Княжна Зізі»
Автори: Дмитренко, О.В.
Тематичні ключові слова: романтична іронія
контраст
Дата публікації: 2007
Видавництво: К. : Вид. дім Дмитра Бураго
Анотація: Основним об’єктом аналізу у статті є узагальнений образ вищого світу та мотиви, пов’язані з цим образом у повістях В.Ф.Одоєвського «Княжна Мімі» і «Княжна Зізі». Автор статті показує зв'язок між мотивами світських пліток, інтриги, бездуховності, користолюбства у змалюванні вищого світу. Основна увага приділяється іронічному та сатиричному зображенню звичаїв великосвітського суспільства, а також аналізу прийому контрасту, який відіграє помітну роль у художній структурі творів.
Бібліографічний опис: Дмитренко E.В. Обобщенный образ высшего света в повестях В.Ф. Одоевского «Княжна Мими» и «Княжна Зизи» // Мова та культура. – К.: ВД Дмитра Бураго, 2007. – Вип. 9 (97). – С.141-147.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/2698
Розташовується у зібраннях:Кафедра германської філології та перекладу

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
обобщенный образ Княжна.pdfСтаття405.94 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.