Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/2513
Назва: Идиллический хронотоп в повести Н.В. Гоголя «Старосветские помещики» = Ідилічний хронотоп в повісті Н.В. Гоголя «Старосвітські поміщики»
Автори: Павельєва, А.К.
Тематичні ключові слова: хронотоп
пространство
время
мотив
звуковой образ
сфера
кольцеобразный
граница
Дата публікації: 2011
Видавництво: Симферополь: Крымский Архив
Анотація: В статье рассматривается идиллический хронотоп и его особенности в повести Н. В. Гоголя «Старосветские помещики». В частности, отмечаются низкая интенсивность течения времени в повести при насыщенности её событиями, «сферичность» пространства и его заполненность не только предметными, но и звуковыми образами. Автор статьи также выделяет в гоголевской повести такую разновидность идиллического хронотопа как «старосветский».
В статті розглядається ідилічний хронотоп та його особливості в повісті М. В. Гоголя «Старосвітські поміщики». Зокрема, мова йде про низьку інтенсивність бігу часу в повісті при її насиченості подіями, «сферичність» простору та його наповненість не лише предметними, а й звуковими образами. Автор статті також виокремлює такий різновид ідилічного хронотопу як «старосвітський».
Бібліографічний опис: Павельева А.К. Идиллический хронотоп в повести Н.В. Гоголя «Старосветские помещики» / А.К. Павельева // Вестник Крымских литературных чтений : сб. науч. статей и материалов. – Симферополь: Крымский Архив, 2011. – Вып. 7. – С. 160–171.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/2513
Розташовується у зібраннях:Кафедра германської філології та перекладуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.