Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/10331
Назва: Особливості морфологічної будови найменувань предметів інтер’єру в англійській та німецькій мовах
Автори: Палій, К.В.
Астахова, С.А.
Клочко, Л.А.
Тематичні ключові слова: найменування предметів інтер’єру
запозичення
полісемія
конверсиви
метафора
Дата публікації: 2021
Видавництво: Міжнародний гуманітарний університет, м. Одеса
Анотація: Статтю присвячено порівняльному аналізу семантики найменувань предметів інтер’єру у стандартній мові на матеріалі англійської та німецької мов. Досліджувані найменування належать до базового словникового фонду кожної мови. Особливе місце найменувань предметів інтер’єру у сприйнятті світу людиною зумовило значний інтерес до них як до об’єкта дослідження, оскільки предмети інтер’єру тісно пов’язані з повсякденним життям людини. Встановлено, що група досліджуваних лексем характеризується різним кількісним складом у мовах, що зіставляються. Аналіз семантичних особливостей найменувань предметів інтер’єру свідчить про те, що більшість таких найменувань є моносемантичними одиницями підгрупи.
Бібліографічний опис: Палій К.В. Особливості морфологічної будови найменувань предметів інтер’єру в англійській та німецькій мовах / К.В. Палій, С.А. Астахова, Л.А. Клочко // Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Сер.: Філологія. – 2021. – № 51. Т. 3. – С. 63-66.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/10331
Розташовується у зібраннях:Кафедра германської філології та перекладу

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
vestnik-philologya_№51_3_2021_Палій.pdfстаття442.75 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.