Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/9128
Назва: Навчальний посібник до самостійного вивчення матеріалу «Електрообладнання та електропостачання об’єктів нафтогазової промисловості» з дисципліни «Електротехніка та електропостачання» для студентів спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія та технології»
Автори: Єрмілова, Н.В.
Тематичні ключові слова: tлектропривод
електропостачання
електричні апарати
Дата публікації: лют-2021
Видавництво: Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"
Анотація: Посібник призначений для допомоги студентам у вивченні розділів курсу «Електропривод», «Електричні апарати» й «Електропостачання» та отриманні теоретичних i практичних знань із зазначених розділів, а також для самостійного виконання курсової роботи «Розрахунок електрообладнання та електропостачання об’єктів нафтогазової промисловості».
Бібліографічний опис: Єрмілова Н.В. Навчальний посібник до самостійного вивчення матеріалу «Електрообладнання та електропостачання об’єктів нафтогазової промисловості» з дисципліни «Електротехніка та електропостачання» для студентів спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія та технології» / Н.В. Єрмілова. – Полтава : Національний університет імені Юрія Кондратюка, 2021. – 76 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/9128
Розташовується у зібраннях:Кафедра автоматики, електроніки та телекомунікацій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Єрмілова_Посібник_електротехніка2021.pdfНавчальні матеріали2.29 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.