Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/9048
Назва: Простір за межами локативного орієнтира як параметр префіксально-прийменникової кореляції
Автори: Галаур, С.П.
Тематичні ключові слова: префіксально-прийменникова кореляція
дієслівний предикат
правобічний поширювач
локативний орієнтир
просторові відношення
Дата публікації: 2015
Видавництво: Молодий вчений, м. Херсон
Анотація: Стаття є спробою довести, що префіксально-прийменникова кореляція дієслівного предиката бере активну участь у семантико-синтаксичній організації речення. досліджено безпосередній / опосередкований типи співвідношення префікса й прийменника в синтаксичних структурах із семантичним параметром «простір за межами локативного орієнтира». Виявлено спектр конкретних репрезентантів у вигляді моделей і субмоделей префіксально-прийменникової кореляції локативного характеру «напрям руху за межі локативного орієнтира» та «напрям руху з меж простору, що знаходиться з протилежного боку локативного орієнтира». Описано особливості заповнення предикатної та равобічної позицій речень із кореляцією префікса і прийменника. з'ясовано найтонші змістові відтінки, реалізовані в синтаксичній структурі за допомогою механізму префіксально-прийменникового узгодження.
Бібліографічний опис: Галаур С.П. Простір за межами локативного орієнтира як параметр префіксально-прийменникової кореляції / С.П. Галаур // Молодий вчений. – 2015. – № 7 (22). Ч. 1. – С. 136-139.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/9048
Розташовується у зібраннях:Кафедра загального мовознавства та іноземних мов

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Галаур_2015_МВ.pdfстаття182.16 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.