Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/7217
Назва: Трактування фінансових резервів як об’єкта аудиту та їх класифікація
Автори: Верига, Ю.А.
Тематичні ключові слова: аудит
резерви
фінансові резерви
фонди
забезпечення
Дата публікації: 2015
Видавництво: Львівська комерційна академія
Анотація: В умовах нестабільної економічної ситуації діяльність підприємств торгівлі характеризується високим ступенем ризику та невизначеності, що є підставою для формування фінансових резервів, які можуть забезпечити стабільне функціонування підприємства за форс-мажорних обставин, що і обумовлює актуальність дослідження. У статті розглянуті різні поняття резервів, фінансових резервів, фондів, забезпечень, а також досліджені існуючі класифікації фінансових резервів для цілей обліку та якісного проведення аудиту. На підставі вивчення наукових праць вчених України та зарубіжних країн досліджено проблеми трактування фінансових резервів, узагальнено їх класифікацію, згруповано фінансові резерви згідно запропонованих класифікаційних ознак, що дозволить провести якісний аудит та прийняти ефективні управлінські рішення за його результатами. Досліджувані питання не є вичерпними і охоплюють лише частину теоретичних аспектів щодо аудиту фінансових резервів. Подальші дослідження стосуватимуться застосування змін до міжнародних стандартів аудиту в практичній діяльності.
Бібліографічний опис: Верига Ю.А. Трактування фінансових резервів як об’єкта аудиту та їх класифікація / Ю.А. Верига // Вісник Львівської комерційної академії. Сер.: Економічна. – 2015. – Вип. 48. – С. 28-31.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/7217
Розташовується у зібраннях:Кафедра фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Верига_Тракт_2015_48_7.pdfстаття347.01 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.