Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6662
Назва: Публічно-приватне партнерство: болгарський досвід нормативно-правового забезпечення
Автори: Єгоричева, С.Б.
Лахижа, М.І.
Тематичні ключові слова: публічно-приватне партнерство
нормативно-правове забезпечення
концесія
закони
Республіка Болгарія
Європейський Союз
Дата публікації: 2019
Видавництво: Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Анотація: На основі аналізу документів ЄС, нормативно-правових актів Республіки Болгарія, процесів законотворчої діяльності у цій країні, досліджень болгарських науковців, аналітичних матеріалів узагальнено болгарський досвід нормативно-правового забезпечення публічно-приватного партнерства. Наголошено на значному впливі Європейського Союзу на становлення публічно-приватного партнерства в Болгарії, простежено вузлові віхи цього становлення, роль у цьому процесі держави та вчених, виявлено його суперечності. Поряд із перевагами публічно-приватного партнерства відзначено й його недоліки, та проаналізовано критику в Болгарії Закону про публічно-приватне партнерство та Законів про концесії з боку різних політичних сил та фахівців у сфері права, економіки й публічного управління. Здійснено порівняння визначення публічно-приватного партнерства у нормативно-правових актах Республіки Болгарія та працях болгарських авторів, запропоновано власне визначення цього поняття. Доведено як позитивний вплив розвитку публічно-приватного партнерства на формування сучасного публічного управління, так і можливості зростання корупції внаслідок недоліків законодавства.
Бібліографічний опис: Лахижа М.І. Публічно-приватне партнерство: болгарський досвід нормативно-правового забезпечення / М.І. Лахижа, С.Б. Єгоричева // Економіка та держава. Серія: Державне управління. – 2019. – № 1. – С. 45-53.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6662
Розташовується у зібраннях:Кафедра публічного управління, адміністрування та права
Кафедра фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
45-53.pdfСтаття963.78 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.