Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/5967
Назва: Публічно-приватне партнерство як механізм забезпечення енергоефективності житлового сектору України
Автори: Щербініна, С.А.
Тематичні ключові слова: державна політика
управління енергоефективністю
забезпечення енергоефективності
житловий сектор
публічно-приватне партнерство
Дата публікації: 2019
Видавництво: Ужгородський національний університет
Анотація: У роботі досліджено головні напрями державної політики з питань енергоефективності, а також перспективи та перешкоди системи управління енергоефективністю на різних рівнях влади. Представлено комплекс заходів, спрямованих на забезпечення енергоефективності житлового сектору України, що умовно поділений на три групи за вартісною оцінкою. Оскільки реалізація заходів з енергоефективності вимагає застосування належного фінансування та конкретних дій і важелів із боку місцевої влади, то одним із механізмів підвищення енергоефективності в житловому секторі зазначено публічно-приватне партнерство. Розглянуто різні підходи до визначення сутності публічно-приватного партнерства у світі та в Україні. Наведено переваги використання державно-приватного партнерства у житловому секторі України.
Бібліографічний опис: Щербініна С.А. Публічно-приватне партнерство як механізм забезпечення енергоефективності житлового сектору України / С.А. Щербініна // Науковий вісник УжНУ. Серія: Міжнародні економічні відносини та світове господарство. ‒ Ужгород : УжНУ, 2019. ‒ Вип. 24, ч. 3. ‒С. 136-140.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/5967
Розташовується у зібраннях:Кафедра економічної теорії та економічної кібернетики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Shcherbinina_stattia_21.03.2019.docxосновна стаття50.95 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.