Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/5571
Назва: У гості до Макаренка
Автори: Кривошапка, Т.М.
Пічугін, С.Ф.
Тематичні ключові слова: Антон Семенович Макаренко
музей-заповідник А.С. Макаренка
Міжнародна макаренківська асоціація
Дата публікації: бер-2019
Видавництво: ПНПУ ім. В.Г. Короленка
Анотація: Створені педагогом зі світовим ім’ям Антоном Семеновичем Макаренком виховні осередки – колонія ім. М. Горького, комуна ім. Ф.Е. Дзержинського – завжди привертали увагу тих, хто бажав познайомитися з видатним педагогом, з його вихованцями, новаторськими виховними методами, долучитися до цілющого джерела його ідей і думок. Сучасним центром тяжіння всіх тих, хто прагне долучитися до скарбниці спадщини А.С. Макаренка, відчути безсмертний дух педагога-новатора та письменника зі світовим ім’ям є музей-заповідник Антона Семеновича Макаренка, заснований у 1988 р. За час існування музей приваблює відвідувачів не тільки з України, тому гостей з інших країн тут радо зустрічають. Діяльність музею має велике значення для пізнання історії краю, а вивчення спадщини А. С. Макаренка – це невичерпне джерело знань з теорії і практики видатного педагога.
Бібліографічний опис: Кривошапка Т.М. У гості до Макаренка / Т.М. Кривошапка, С.Ф. Пічугін // Матеріали XVIII Міжнародної науково-практичної конференції «Технології професійного розвитку педагога: спадщина А.С. Макаренка і пріоритети української освіти» та Всеукраїнських науково-практичних семінарів «Управлінська майстерність керівника навчального закладу», «Управління проектами у сфері науки, освіти, інновацій та інформатизації», «Управління інноваційною діяльністю в освіті та у виробництві» (м. Полтава, 13-14 березня 2019 р) / за ред. проф. М.В. Гриньової. – Полтава : ПНПУ, 2019. – С. 81–83.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/5571
Розташовується у зібраннях:Кафедра конструкцій із металу, дерева і пластмас

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Кривошапка_Пічугін_Тези1.docМатеріали конференції55.5 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.