Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/4040
Назва: Природа кризи в діяльності підприємства
Автори: Козаченко, Г.В.
Надьон, А.О.
Тематичні ключові слова: підприємство
діяльність
кризова ситуація
антикризове управління
Дата публікації: 2017
Анотація: Показано, що концепція антикризового управління підприємством та його складові мають виходити з природи кризи в діяльності підприємства, уявлення про яке становить фундаментальні підвалини антикризового управління підприємством, визначає його об’єкт, предмет, завдання, головні орієнтири та вектори. Надано приклади тлумачення поняття «криза в діяльності підприємства», які свідчать про відсутність єдності поглядів щодо його змісту. Розкрито атрибутивний характер кризи в діяльності підприємства, відповідно до якого криза як атрибут системи «підприємство» під впливом рушійних сил та окремих чинників починає активізуватися, що ідентифікується за порушеннями у виконанні функцій підприємства. Обґрунтовано доцільність виділення залежно від міри порушень у виконанні функцій підприємства виявів кризи в діяльності підприємства (кризові явища, кризова ситуація і кризовий стан), які мають велике значення для визначення завдань антикризового управління підприємством. Проаналізовано цикл кризи в діяльності підприємства в будь-якому її вияві, проаналізовано особливості циклу.
Бібліографічний опис: Козаченко Г.В. Природа кризи в діяльності підприємства / Г.В. Козаченко, А.О. Надьон // Проблеми економіки. - 2017. - № 3. - С. 175-181.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/4040
Розташовується у зібраннях:Кафедра фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Природа кризи.pdf329 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.