ЗНП. Серія: Галузеве машинобудування, будівницво. 2010. № 26 : [11] Головна сторінка зібрання Перегляд статистики

Перегляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 11 з 11
Попередній переглядДата виданняНазваАвтор(и)
2010Математичне моделювання руху робочого органа вібраційної машини для формування залізобетонних кілець з урахуванням впливу бетонної суміші, що ущільнюєтьсяОрисенко, О.В.; Нестеренко, Т.М.
2010Вплив параметрів вібрації на процес ущільнення бетонних сумішейЧеревко, О.М.; Давиденко, Ю.О.; Черевко, П.О.
2010Динамічний розрахунок металевої форми для виготовлення арболітових стінових блоківОрисенко, О.В.; Нестеренко, М.М.
2010Кластерный анализ данных в среде statsoft для технологии энергосбережения = Кластерний аналіз даних у середовищі statsoft для технології енергозбереженняАльошин, С.П.
2010Аналіз утворення та існування "мертвих зон" у змішувачахОнищенко, О.Г.; Рогозін, І.А.; Іваницька, І.О.
2010Дослідження впливу витоків через манжетні ущільнення на ефективність роботи диференціальних розчинонасосівОнищенко, О.Г.; Васильєв, О.С.; Бейгул, С.Б.
2010Віброзбуджувач із вертикальним валомНестеренко, М.П.; Хименко, О.І.; Нестеренко, Т. М.
2010Передумови для створення формувальної установки для виготовлення залізобетонних шпалНестеренко, М.П.; Молчанов, П.О.
2010Визначення коефіцієнта приєднаної маси цементобетонної суміші при вертикальних коливаннях залежно від властивостей та умов формування виробівНестеренко, М.П.
24-лют-2010Перспективи використання гумових футеровок робочих поверхонь барабанних трубних млинівНадобко, В.Б.; Швиденко, С.В.
2010Розрахунок параметрів об’ємного гідроприводу робочих органів розчинозмішувачів типу АШГ-4Онищенко, О.Г.; Попов, С.В.; Вірченко, В.В.
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 11 з 11