Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/4735
Назва: Вдосконалення способу виготовлення профільних отворів шляхом ротаційного видавлювання
Автори: Васильєв, А.В.
Попов, С.В.
Васильєв, Є.А.
Тематичні ключові слова: профільні отвори
обертовий центр
ротаційне видавлювання
торцева головка
Дата публікації: 2018
Видавництво: Кременчук: КНУ
Анотація: Розглянуті способи виготовлення профільних отворів на верстатах токарної групи шляхом ротаційної прошивки. Запропонований спосіб одержання внутрішніх профільних отворів, який характеризується незначною вартістю оснащення, яке використовується для їх виготовлення. У якості різального інструменту використовуються звичайні біти для відкруток. Спосіб ґрунтується на тому, що обертовий центр токарного верстата закріплюється у різцетримачі під кутом зламу, який сягає 1-2º до осі обертання шпинделя. Біта для викруток встановлюється між заготовкою і заднім обертовим центром та притискається до заготовки з необхідним зусиллям. Кромка торцевої поверхні біти здійснює зворотно-поступальний рух за кожен оберт патрона токарного верстата по поверхні заготовки. Контакт торцевої поверхня біти і заготовки забезпечує заглиблення біти у заготовку на величину подачі за кожен оберт патрона.
Бібліографічний опис: Васильєв А.В. Вдосконалення способу виготовлення профільних отворів шляхом ротаційного видавлювання / А.В. Васильєв, С.В. Попов, Є.А. Васильєв // Сучасні тенденції розвитку машинобудування та транспорту : матеріали VI Міжнар. наук.-техн. конф. (Кременчук, 14 – 16 листоп. 2018 р.). – Кременчук : КНУ, 2018. – С. 29–32.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/4735
Розташовується у зібраннях:Кафедра галузевого машинобудування та мехатроніки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
03 Васильєв Є.А. тези.pdf661.29 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.