Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти (магістр) 071 Облік і оподаткування : [25] Головна сторінка зібрання Перегляд статистики

Перегляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 25
 далі >
Попередній переглядДата виданняНазваАвтор(и)
2022Формування системи обліку і аудиту основних засобів підприємства та аналіз ефективності їх використання (за матеріалами товариства з обмеженою відповідальністю «Агро−Сула»)Смекалкін, Л.В.
2022Облік і аудит грошових коштів та аналіз їх використання у господарському обороті підприємства (за матеріалами комунального підприємства «Полтававодоканал»)Жижура, В.О.
2022Формування системи обліку та аудиту виробничих запасів і оцінка ефективності їх використання на підприємстві (за матеріалами філії «Гадяцький райавтодор» дочірнього підприємства «Полтавський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства Державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України»)Городецька, К.В.
2022Облік, аудит і аналіз дебіторської заборгованості підприємства: методичні підходи та організація (за матеріалами акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Полтавагаз»»)Устименко, А.С.
2022Роль облікової політики підприємства в системі управління його діяльністю (за матеріалами приватного сільськогосподарського підприємства агрофірми «Урожай»)Мороз, І.М.
2021Формування обліково-аналітичного забезпечення управління дебіторською заборгованістю підприємства (за матеріалами державного підприємства «Гадяцький лісгосп»)Тесля, А.М.
2021Фінансова звітність суб’єкта малого підприємництва як інформаційна база управління його діяльністю (за матеріалами товариства з обмеженою відповідальністю «Агро−Сули»)Теличко, В.О.
2021Організаційно-технічні та методичні аспекти облікової політики підприємства (за матеріалами приватного акціонерного товариства «Полтавпиво»)Солод, В.С.
2021Формування обліково-аналітичного забезпечення управління витратами підприємства (за матеріалами товариства з обмеженою відповідальністю «Тріас»)Ревенко, А.Р.
2021Облік та аналіз в управлінні витратами в рослинництві (за матеріалами товариства з обмеженою відповідальністю «Оріон молоко»)Падусенко, В.В.
2021Формування інформаційної бази для управління грошовими потоками підприємства (за матеріалами товариства з обмеженою відповідальністю «Інтерлінк»)Нечухран, К.О.
2021Формування облікової інформації в системі аудиту і аналізу основних засобів підприємства (за матеріалами товариства з обмеженою відповідальністю «Відродження»)Матяш, Т.В.
2021Облік, аналіз та оподаткування операцій з нематеріальними активами (за матеріалами ДП «Полтавський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»)Кравченко, І.М.
2021Розвиток системи обліку та аналізу основних засобів як основа підвищення ефективності їх використання на підприємстві (за матеріалами приватного сільськогосподарського підприємства «Високе»)Колєснік, Е.В.
2021Формування обліково – аналітичного забезпечення управління біологічними активами (за матеріалами товариства з обмеженою відповідальністю «Веприк Плюс»)Токаюк, Л.О.
2021Формування фінансової звітності як інформаційної бази для прийняття управлінських рішень (за матеріалами дочірнього підприємства «Полтавський облавтодор» Публічного акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»)Бублій, Є.С.
2021Обліково-аналітичне забезпечення для оптимізації грошових потоків підприємства (за матеріалами приватного підприємства «Охорона плюс»)Шустваль, Д.О.
2021Облік та аналіз в управлінні витратами в тваринництві (за матеріалами сільськогосподарського виробничого кооперативу Батьківщина»)Кононенко, К.О.
2021Інвентаризація в системі бухгалтерського обліку суб’єктів господарювання: порядок проведення, облік та аналіз отриманих результатів (за матеріалами приватного акціонерного товариства «Полтавпиво»)Пушкар, А.В.
2021Теоретико-методичні основи обліку, аналізу та аудиту фінансових результатів підприємства (за матеріалами Публічного акціонерного товариства «Домінік»)Микитенко, Д.О.
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 25
 далі >