Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/11540
Назва: Випробування з визначення характеристик двигунів внутрішнього згорання гелікоптера на лабораторному стенді
Автори: Череднікова, А.В.
Чередніков, В.М.
Тематичні ключові слова: потужність двигуна
коефіцієнт корисної дії
витрата палива
частота обертання
температура відпрацьованих газів
Дата публікації: 2022
Видавництво: Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського
Анотація: Під час проведення наведеного у даній статті випробування була виконана перевірка надійності двигуна внутрішнього згорання гелікоптера. Для повної перевірки роботоздатності двигуна, він повинен пройти чотири етапи випробувань. Усі етапи проходять на моторному стенді «PRO 800 DYNAMOMETER», який спеціально облаштований для перевірки двигунів внутрішнього згорання літальних апаратів. В складі стенду є консоль управління, яка допомагає оператору керувати двигуном та змінювати навантаження, та зменшує час реєстрації та обробки даних. Усі етапи були проведені успішно, показники двигуна задовольняли висунутим до нього вимогам. Вимоги до обладнання, оточуючого середовища та палива теж повністю були витримані під час дослідів. В науковій роботі було проведено лабораторне випробування двигуна з повним аналізом підтвердження його роботоздатності.
Бібліографічний опис: Чередніков В.М. Випробування з визначення характеристик двигунів внутрішнього згорання гелікоптера на лабораторному стенді / В.М. Чередніков, О.В. Череднікова // Вчені записки ТНУ імені В.І. Вернадського. Серія: Технічні науки, 2022. – Т. 33 (72), № 6. – С. 153–164. – DOI https://doi.org/10.32782/2663-5941/2022.6/26.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/11540
Розташовується у зібраннях:Кафедра теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Збірник№6 2022 Технічні науки.pdfстаття2.82 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.