Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/9172
Назва: Організація обліку паливно-мастильних матеріалів на підприємстві
Автори: Коба, О.В.
Тематичні ключові слова: паливно-мастильні матеріали
талони
відомості
паливні картки
літрові картки
Дата публікації: гру-2020
Видавництво: Молодий вчений
Анотація: Ефективному використанню ресурсів підприємства сприяє раціональна організація їх обліку і контролю. Метою дослідження є визначення порядку документального оформлення операцій з надходження паливно-мастильних матеріалів на підприємство та розробка відповідних схем документообігу. Встановлено, що на здійснення і відображення в обліку придбання паливно-мастильних матеріалів впливає спосіб заправлення автомобільного транспорту та форма розрахунків між покупцем і постачальником – автозаправною станцією. Розроблено схеми документообігу за операціями з надходження паливно-мастильних матеріалів при заправленні автомобільного транспорту: через стаціонарні пункти на виробничих дільницях підприємства, через сторонні автозаправні станції за безготівковий розрахунок – за відомостями та за талонами.
Бібліографічний опис: Коба О.В. Організація обліку паливно-мастильних матеріалів на підприємстві / О.В. Коба // Молодий вчений. – 2020. – № 12. – С. 127-131.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/9172
Розташовується у зібраннях:Кафедра фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Коба О.В. стаття.docxосновна стаття46.28 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.