Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/9153
Назва: Нетрадиціні поклади вуглеводнів в Україні
Автори: Вовк, М.О.
Єльченко, А.С.
Тематичні ключові слова: нетрадиційні поклади
нафта і газ
щільний газ
Дата публікації: 2017
Видавництво: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Анотація: Однією із самих нагальних задач для України, як для держави є створення енергонезалежної економіки. Тому, пошуки та розвідка покладів нетрадиційних вуглеводнів, а також методів їх видобування, є особливо актуальним завданням. При дослідженні традиційних джерел нафти і газу на першому місці завжди стояли ті питання, що при геологорозвідувальному процесі на нетрадиційні вуглеводні майже не виникають. Це такі, як походження (органічне), необхідний тип пористості колекторів (ефективна) та її величина, наявність порід-покришок чи інших перешкод руху нафти і газу тощо.
Бібліографічний опис: Вовк М.О. Нетрадиціні поклади вуглеводнів в Україні / М.О. Вовк, А.С. Єльченко // Тези 69-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету (Полтава, 19 квітня - 19 травня 2017 р.). – Полтава : ПолтНТУ, 2017. – Т. 1. – С. 222-223.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/9153
Розташовується у зібраннях:Кафедра нафтогазової інженерії та технологій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Тези 69 конференція Вовк, Єльченко.pdfтези178.04 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.