Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/8674
Назва: Керування потоком даних в сучасних телекомунікаційних мережах
Автори: Лєві, Л.І.
Денисов, С.А.
Тематичні ключові слова: сучасні телекомунікаційні мережі
статистичний характер збурень
часові та просторові характеристики
Дата публікації: лис-2020
Видавництво: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»
Анотація: В сучасних телекомунікаційних мережах можна виділити наступний важливий момент: інформаційні та керуючі сигнали передаються в одних і тих же фізичних, а іноді і в логічних каналах зв'язку. Їх взаємний вплив може призводити до істотної зміни параметрів додатків і є причиною виникнення явищ, які проявляється в нерівномірному або вибуховому характері протікання мережевих процесів. Тому для управління такими процесами необхідно використовувати математичні моделі, що враховують як статистичний характер збурень, так і динаміку передачі пакетів на різних рівнях протоколів міжмережевої взаємодії, включаючи часові та просторові характеристики. В основі даних моделей лежить принцип самоподібності, з урахуванням якого і розглядаються математичні моделі трафіку і затримок в вузлах комутації.
Бібліографічний опис: Лєві Л.І. Керування потоком даних в сучасних телекомунікаційних мережах / Л.І. Лєві, С.А. Денисов // Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика : зб. наук. пр. за матеріалами VІ Всеукр. наук.-практ. конф., 08 листоп. 2020 р. – Полтава, 2020. – С. 93-96.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/8674
Розташовується у зібраннях:Кафедра автоматики, електроніки та робототехніки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Лєві_ 93-96.pdfтези402.01 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.