Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6757
Назва: Світовий досвід фізкультурно-оздоровчої діяльності у закладах вищої освіти
Автори: Рибалко, Л.М.
Тематичні ключові слова: здоров’я
фізкультурно-оздоровча діяльність
система фізичного виховання
заклади вищої освіти
світовий досвід
Дата публікації: 2019
Видавництво: Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, м. Київ
Анотація: У статті конкретизовано сутність поняття «фізкультурно-одоровча діяльність» та розкрито зміст поняття «фізкультурно-оздоровча діяльність закладів вищої освіти». На основі аналізу та узагальнення наукової педагогічної літератури та з фізичного виховання розкрито особливості фізкультурно-оздоровчої діяльності у закладах вищої освіти країн ближнього і дальнього зарубіжжя. Схарактеризовано пріоритетні напрями розвитку фізкультурно-оздоровчих програм у розвинених країнах світу. Акцентовано увагу на зв’язку та залежності показників якості життя населення розвинених країн світу, що включають стан здоров’я людини та її тривалість життя, від рівня розвитку фізкультурно-оздоровчої діяльності в закладах освіти.
Бібліографічний опис: Рибалко Л.М. Світовий досвід фізкультурно-оздоровчої діяльності у закладах вищої освіти / Л.М. Рибалко // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Сер. 15 : Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт) : зб. наук. пр. – К. : НПУ імені М.П. Драгоманова, 2019. – Вип. 3 К (110). – С. 487-491.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6757
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та спорту

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Рибалко Л.М. д.пед.н., проф.docСтаття115.5 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.