Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6641
Назва: Пневмопістолет для нанесення протикорозійних покриттів
Автори: Коробко, Б.О.
Васильєв, Є.А.
Попов, С.В.
Васильєв, А.В.
Тематичні ключові слова: фарбування
компресор
Дата публікації: 10-січ-2020
Видавництво: Український інститут інтелектуальної власності (Укрпатент)
Анотація: При фарбуванні звичайним пульвелізатором виникає проблема у ретельному і довготривалому очищенні робочих каналів і резервуара від залишків фарби та самій підготовці до лакофарбових робіт. Пульвелізатор використовує рух рідини під дією різниці тисків, яка виникає за рахунок ефекту Вентурі. Нами запропонована конструкція пристрою, в якому на рідину додатково діє надмірний тиск , що нагнітається компресором. Повітря, що подається під тиском від компресора через трійник надходить у резервуар, створюючи гідравлічний тиск, який витискає рідину через сопло назовні. Інша частина повітря з трійника подається через інше сопло, яке створює розрідження, що сприяє додатковому русі рідини і під тиском розпилює рідину на потрібну поверхню.
Бібліографічний опис: Пат. 139406 Україна. МПК B05B 7/16 (2006.01). Пневмопістолет для нанесення протикорозійних покриттів / Коробко Б.О., Васильєв Є.А., Попов С.В., Васильєв А.В.; заявник і патентовласник Нац. ун-т ім. Ю. Кондратюка. – № u 201904594; заявл. 26.04.2019; опубл. 10.01.2020. Бюл. №1/2020.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6641
Розташовується у зібраннях:Секція прикладної механіки (технології машинобудування) кафедри Будівельних машин...)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
patent pistol.jpg232 kBJPEGПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.