Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/650
Назва: Розбудова національної системи освіти в Україні за доби Центральної Ради: історичний аспект
Автори: Передерій, І.Г.
Тематичні ключові слова: історія України
історія освіти
Дата публікації: 2009
Видавництво: Полтавський національний технічний університет
Анотація: Монографія є спробою вивчення національно-державного досвіду в галузі освіти в березні 1917 – квітні 1918 року. Автором досліджено діяльність Української Центральної Ради, її уряду, органів місцевого самоврядування, різноманітних громадських культурно-освітніх товариств і установ щодо становлення національної системи освіти в Україні у перший період національно-визвольних змагань 1917 – 1921 років. У праці зроблено спробу комплексного дослідження реформування всіх ланок освітньої системи України на національних засадах, на основі проведення низки самостійних підрахунків унесені суттєві корективи в уявлення про процеси та результати розбудови національної системи освіти в Україні; проаналізовані ключові проблеми співвідношення народно-громадських і державно-правових засад у національно-освітніх перетвореннях.
Бібліографічний опис: Передерій І.Г. Розбудова національної системи освіти в Україні за доби Центральної Ради: історичний аспект: монографія / І.Г. Передерій. – Полтава:ПолтНТУ, 2009. – 160 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/650
Розташовується у зібраннях:Кафедра українознавства, культури та документознавства

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Монографія. Освіта.pdf1.4 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.