Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6406
Назва: Інформаційно-аналітичні технології в архівній, бібліотечній та музейній галузі (Частина 1. Загальна характеристика інформаційно-аналітичних технологій в архівній, бібліотечній та музейній галузі)
Автори: Дмитренко, Т.А.
Деркач, Т.М.
Дмитренко, А.О.
Тематичні ключові слова: бази даних
електронний цифровий підпис
інформаційно-аналітична система
Дата публікації: жов-2019
Видавництво: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Анотація: Дисципліна "Інформаційно-аналітичні технології в архівній, бібліотечній та музейній галузі" має мету формування отримання студентами цілісного уявлення про призначення, склад , структуру та функції інформаційного забезпечення автоматизованих бібліотечно-інформаційних систем з позицій його проектування, створення і ведення.
Бібліографічний опис: Навчальний посібник з дисципліни «Інформаційно-аналітичні технології в архівній, бібліотечній та музейній галузі (Частина 1. Загальна характеристика інформаційно-аналітичних технологій в архівній, бібліотечній та музейній галузі)» для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» усіх форм навчання / уклад. Т.А. Дмитренко, Т.М. Деркач, А.О. Дмитренко. – Полтава : ПолтНТУ, 2019. – 99 c.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6406
Розташовується у зібраннях:Кафедра комп'ютерних та інформаційних технологій і систем

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Посібник_Дмитренко_Деркач.pdfПосібник4.83 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.