Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6405
Назва: Дослідження процесу заглиблення паль методом вдавлювання
Автори: Лютенко, В.Є.
Тематичні ключові слова: палевдавлююча установка
математична модель
коливання
динаміка
механізм приводу
заглиблення палі
Дата публікації: 2019
Видавництво: ХНТУСГ імені П. Василенка, Харків
Анотація: В даний час все більше використання отримує на будівництві, в тому числі і в сільському господарстві, спосіб заглиблення паль вдавлюванням Це безумовно зв’язано як з значним збільшенням об’ємів будівництва фундаментів, мостів і других земляних сучасних споруд в умовах щільної міської забудови, де в багатьох випадках не допускається високий рівень динамічних, шумових і других дій, так і з поліпшенням продуктивності палевдавлюючих установок, а також з їх вдосконаленістю. В свою чергу, це також вимагає вивчення процесу вдавлювання паль з врахуванням коливальних явищ і більш раціонального вибору обладнання для його здійснення.
Бібліографічний опис: Лютенко В.Є. Дослідження процесу заглиблення паль методом вдавлювання / В.Є. Лютенко // Вісник Харківського нац. техн. ун-ту сільського господарства ім. П. Василенка. – Х. : ХНТУСГ, 2019. – Вип. 205: Проблеми надійності машин. – С. 350-360.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6405
Розташовується у зібраннях:Кафедра будівельних машин та обладнання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Лютенко_Вестник 205 (2019).pdfСтаття1.08 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.