Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6257
Назва: Ліївські анзаци, редукція та точні розв'язки нелінійного (1+2)-вимірного рівняння реакції-конвекції-дифузії
Автори: Приставка, Ю.В.
Дата публікації: 2019
Видавництво: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Бібліографічний опис: Приставка Ю.В. Ліївські анзаци, редукція та точні розв'язки нелінійного (1+2)-вимірного рівняння реакції-конвекції-дифузії / Ю.В. Приставка // Тези 71-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету (Полтава, 22 квітня – 17 травня 2019 р.). – Полтава : ПолтНТУ, 2019. – Т. 1. – С. 143–144.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6257
Розташовується у зібраннях:Кафедра вищої та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
143-144.pdf346.04 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.