Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6177
Назва: Стратегічне і проектне управління. Модульний комплекс-практикум. Модуль № 1
Автори: Редкін, О.В.
Зима, О.Є.
Чайкіна, А.О.
Максименко, О.С.
Тематичні ключові слова: стратегічне управління
проектне управління
корпоративне управління
національне господарство
Дата публікації: 2019
Видавництво: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Анотація: Модульний комплекс складається з 11 модулів та формує цілісну систему професійних знань і практичних навичок щодо раціонального розв’язання проблем та завдань планування, організації й управління проектами і програмами в сфері розвитку національного господарства, високотехнологічних науково-виробничих систем і підприємств на основі сучасних стандартів стратегічного, мультипроектного (програмно-цільового) і проектного менеджменту з урахуванням досягнень передової науки, техніки та технологій, принципів бізнес-діяльності в ринкових умовах господарювання, найкращого зарубіжного і вітчизняного досвіду. Комплекс уміщує: практичні рекомендації, процедури та інструменти і приклади реалізації головних завдань, етапів і комплексів робіт із попереднього обґрунтування, планування, організації, контролю й управління основними проектно-плановими заходами та роботами; контрольні питання і завдання; тести; нормативну, довідникову, навчальну, наукову та іншу літературу; додатки для розв’язання практичних завдань.
Бібліографічний опис: Стратегічне і проектне управління. Модульний комплекс-практикум : навч. посіб. [в 2 ч.] / О.В. Редкін, О.Є. Зима, А.О. Чайкіна, О.С. Максименко. – Полтава : ПолтНТУ, 2019. – Модуль № 1: Світові стандарти організації стратегічного, програмно-цільового, проектного та корпоративного управління розвитком держави, її економіки, високотехнологічних науково-виробничих систем і підприємств. – 98 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6177
Розташовується у зібраннях:Секція організації і технології будівництва та охорони праці кафедри Технології будівництва

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ІР Редкін мод. №1 2019.pdfнавчальний посібник782.32 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.