Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6170
Назва: Вимоги та технології для вертольотів наступного покоління (Next Generation Rotorcraft, NGR)
Автори: Слюсар, В.І.
Тематичні ключові слова: NGR
NGVA
Дата публікації: тра-2019
Видавництво: Національна академія Сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного, м. Львів
Анотація: В роботі наведено пропозиції щодо формування перспективних авіаційних архітектур бойових вертольотів. Основна увага приділяється адаптації до нового покоління вертольотів відомої архітектури NGVA, що стандартизована в НАТО для наземних бойових машин. Вона цілком відповідає вимогам до відкритої, модульної та кіберзахищеної архітектури. Якщо розвинути цю ідею, то мова має йти не тільки про NGVA, а й про її американську альтернативу – архітектуру бойових машин VICTORY, яка не сумісна з NGVA. Насправді ж в обох різновидах архітектур наземних транспортних засобів досить багато спільного, й головне – єдина методологія побудови, що спирається на застосування мережевого принципу. Такий підхід скорить час та фінансові витрати на розробку NGR й закладе умови для міжвидової взаємосумісності архітектур транспортних засобів.
Бібліографічний опис: Слюсар В.І. Вимоги та технології для вертольотів наступного покоління (Next Generation Rotorcraft, NGR) / В.І. Слюсар // Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ : зб. тез доп. Міжнар. наук.-техн. конф. (Львів, 16-17 трав. 2019 р.). – Львів : НАСВ, 2019. – С. 262-263.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6170
Розташовується у зібраннях:Кафедра комп'ютерної інженерії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
SLYUSAR2_ASV.pdfОсновна стаття258.28 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.