Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6117
Назва: Монтаж і пересування бурових вишок і блоків
Автори: Лютенко, В.Є.
Тематичні ключові слова: бурові вишки
монтаж бурових вишок
бурові блоки
буріння свердловин
Дата публікації: 2013
Видавництво: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Анотація: У монографії розглянуто різні способи монтажу і пересування бурових вишок та блоків вітчизняного й зарубіжного виробництв, які використовуються для буріння глибоких нафтових і газових свердловин. Узагальнено досвід і накреслено шляхи вдосконалення способів монтажу та пересування вишок і блоків, а також методів розрахунку вишкових підйомників, гасителів динамічних навантажень, якорів для монтажних робіт. Подано рекомендації до визначення й зниження динамічних навантажень у канатах та несучих конструкціях підйомників. Розраховано на інженерно-технічних і наукових працівників підйомно-транспортної й нафтогазової галузі, аспірантів, магістрантів та студентів.
Бібліографічний опис: Лютенко В.Є. Монтаж і пересування бурових вишок і блоків : монографія. – Полтава : ПолтНТУ, 2013. – 200 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/6117
Розташовується у зібраннях:Кафедра будівельних машин та обладнанняУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.