Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/5976
Назва: Застосування принципів універсального дизайну в благоустрої вулично-дорожнього середовища
Автори: Литвиненко, Т.П.
Ткаченко, І.В.
Івасенко, В.В.
Тематичні ключові слова: універсальний дизайн
маломобільні групи населення
благоустрій
вулично-дорожнє середовище
Дата публікації: тра-2019
Видавництво: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Бібліографічний опис: Застосування принципів універсального дизайну (УД) як стратегії проектування благоустрою вулично-дорожнього середовища має на меті забезпечення рівних прав для всіх суб’єктів суспільства, а також, заохочує повну участь маломобільних груп населення (МГН) у суспільному житті, забезпечуючи доступність і зручність використання забудованого середовища, таким чином покращуючи “якість життя” всієї громади населеного пункту.
Анотація: Робота присвячена застосуванню принципів універсального дизайну при проектуванні благоустрою вулично-дорожнього середовища. Авторами пропонується новий метод розміщення елементів благоустрою вулично-дорожнього середовища за принципом моделювання просторового коридору, який забезпечує виконання принципів універсального дизайну: рівноправне використання; гнучкість у користуванні; простота і зручність використання; сприйняття інформації незалежно від сенсорних можливостей користувачів; право на помилку; низький рівень фізичних зусиль; наявність необхідного розміру і простору при підході, під'їзді та різноманітних маніпуляціях, незважаючи на антропометричні характеристики, стан та мобільність користувача. Для застосування запропонованого методу елементи благоустрою вулично-дорожнього середовища населеного пункту розподіляються відповідно до призначення за рівнем важливості та елементи кожного рівня розміщуються у визначеному просторовому коридорі.
Бібліографічний опис: Литвиненко Т.П. Застосування принципів універсального дизайну в благоустрої вулично-дорожнього середовища / Т.П. Литвиненко, І.В. Ткаченко, В.В. Івасенко // Building Innovations – 2019 : зб. наук. пр. за матеріалами ІІ Міжнар. укр.-азерб. конф. (Полтава, 23–24 трав.2019 р.). Полтава: ПолтНТУ, 2019. –С. 288–290.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/5976
Розташовується у зібраннях:Кафедра автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Lytvynenko Baku 2019.pdfОсновна стаття1.41 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.