Кафедра теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики : [132] Головна сторінка зібрання Перегляд статистики

Перегляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 132
 далі >
Попередній переглядДата виданняНазваАвтор(и)
2021Використання суміші природного газу і водню у якості палива в комунально-побутових і промислових паливоспалювальних теплогенеруючих установкахКолієнко, А.Г.
гру-2021Оптимізація системи регулювання відпуску теплоти.Колієнко, А.Г.; Супрун, Т.Т.; Шеліманова, О.В.
2020Абетка житлово-комунально управлінняКолієнко, А.Г.; Сафіуліна, К.Р.; Погорєлова, В.В.; Левицький, Д.О.; Козуб, А.Є.; Касабова, І.А.
лис-2021Викопні і відновлювальні джерела енергії на Сході України. Відновлювальна енергія з шахти. Чи це можливо?Колієнко, А.Г.
26-лис-2021Шахтарський край: проблеми збереження довкілляКолієнко, А.Г.
9-гру-2021Довгострокові інвестиційні проекти у реалізації концепції енергоефективності закладів вищої освітиКолієнко, А.Г.
кві-2021Нeat Supply Control as a Method of Increasing Energy Efficiency in Reconstruction of a DH System = Контроль теплопостачання як метод підвищення енергоефективності при реконструкції системи централізованого теплопостачанняКолієнко, А.Г.
28-жов-2021Використання суміші природного газу і водню у якості палива в комунально-побутових і промислових паливоспалювальних теплогенеруючих установках. Ч. 2. Умови заміни природного газу сумішшю природного газу і водню у комунально побутових і промислових паливоспалювальних установкахКолієнко, А.Г.
2021Increasing the efficiency of heat load control in centalized heating networks = Підвищення ефективності регулювання теплового навантаження в системах централізованого теплопостачанняКолієнко, А.Г.; Шкаровський, О.Л.; Турченко, В.С.
жов-2021Ефективність використання шахтних вод у централізованій системі теплопостачання міського районуКолієнко, А.Г.; Ахмеднабієв, Р.М.; Турченко, В.С.; Бондар, Л.В.; Демченко, О.В.
2021Використання суміші природного газу і водню у якості палива в комунально-побутових і промислових паливоспалювальних теплогенеруючих установках. Ч. 1. Питання регулювання відпуску теплоти, як засіб підвищення енергетичної ефективності систем теплопостачання в технічних рішеннях реконструкції системи теплопостачання м. Бровари проекта SUDHКолієнко, А.Г.
вер-2021Питання регулювання відпуску теплоти, як засіб підвищення енергетичної ефективності систем теплопостачання в технічних рішеннях реконструкції системи теплопостачання м. Бровари проекта SUDHКолієнко, А.Г.
тра-2020Потенціал відходів шахт і вуглепереробної промисловості Донбасу для отримання ВЕР і виробництва енергетичних паливКолієнко, А.Г.
тра-2020Підвищення ефективності радіаційно-конвективної панеліКолієнко, А.Г.; Турченко, В.С.
2020Підвищення ефективності регулювання відпуску теплоти в централізованих системах теплопостачанняКолієнко, А.Г.; Шеліманова, О.В.
тра-2021Використання вторинних енергоресурсів заводу газобетонних блоків для комбінованого вироблення теплової в електричної енергії в органічному циклі РенкінаКолієнко, А.Г.; Турченко, В.С.
тра-2021Аналіз органічних теплоносіїв і їх використання в комунальній теплоенергетиціКолієнко, А.Г.; Турченко, В.С.
гру-2020Комплексна оцінка ефективності роботи паливоспалювального обладнанняКолієнко, А.Г.; Голік, Ю.С.; Карась, П.М.
гру-2020Потенціал енергозбереження теплоти в системах теплопостачанняКолієнко, А.Г.; Турченко, В.С.
гру-2020Ефективність комбінованого регулювання відпуску теплоти централізованих системах теплопостачанняКолієнко, А.Г.; Шеліманова, О.В.
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 132
 далі >