Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/4328
Назва: Умовні симетрії та точні розв'язки одного рівняння реакції-дифузії-конвекції
Автори: Плюхін, О.Г.
Тематичні ключові слова: Q-умовні симетрії
Q-умовні оператори
Дата публікації: 2007
Видавництво: Інститут математики НАН України
Анотація: Наведено вичерпний опис Q-умовних симетрій одного нелінійного рівняння реакції-дифузії-конвекції. Знайдені Q-умовні оператори застосовані до побудови точних рішень деяких рівнянь, що зустрічаються в прикладних задачах.
Бібліографічний опис: Плюхiн О.Г. Умовні симетрії та точні розв'язки одного рівняння реакції-дифузії-конвекції / О.Г. Плюхiн // Нелінійні коливання. – 2007. – Т. 10, № 3. – С. 378–390.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/4328
Розташовується у зібраннях:Кафедра вищої та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
07-Нелінійні коливання.pdf297.29 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.