Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/4215
Назва: Упровадження сучасних інформаційних технологій в бібліотечній галузі
Автори: Дмитренко, Т.А.
Деркач, Т.М.
Примак, Н.
Тематичні ключові слова: комп’ютерні технології
інформаційні технології
Дата публікації: 2017
Видавництво: Полтава: ПНТУ імені Юрія Кондратюка
Анотація: Дослідження щодо використання інтернет-ресурсів можливе лише в контексті розгляду даного кола питань на рівні суспільства в цілому. Глобальний характер змін сприяє насиченню соціосфери інформацією за рахунок об'єднання інформаційних ресурсів усіх країн. Суспільство приходить до усвідомлення важливості організації вільного доступу до інформаційних масивів. Відповідно до суспільних інтересів і потреб бібліотека є елементом світової інформаційної інфраструктури, що включений у формування глобального інформаційного простору й надання вільного доступу до джерел інформації.
Бібліографічний опис: Дмитренко Т.А. Упровадження сучасних інформаційних технологій в бібліотечній галузі / Т.А. Дмитренко, Т.М. Деркач, Н. Примак // Тези 69-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету. – Полтава : ПолтНТУ, 2017. – Т. 2. – С. 183 – 185.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/4215
Розташовується у зібраннях:Кафедра комп'ютерних та інформаційних технологій і систем

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Дмитренко_Деркач5.pdf189.09 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.