Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/4187
Назва: WI-FI радіо з інтерактивним бездротовим управлінням
Автори: Сокол, Г.В.
Василевська, В.А.
Часовських, І.С.
Буряк, Т.В.
Тематичні ключові слова: мікроконтролерні системи
кодер
кодек
мікроконтролер
Дата публікації: 2018
Видавництво: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Анотація: В роботі розроблено пристрій Wi-Fi радіо для онлайн прослуховування радіопрограм з інтерактивним управлінням, який підключається по безпроводовій мережі та налаштовується на потрібну радіостанцію, дозволяючи прослуховувати музику в режимі онлайн. Відтворення сигналу здійснюється на кінцевих пристроях (навушниках чи динаміках). Керування цим пристроєм, здійснюється дистанційно, в нашому випадку через телефон. Wi-Fi радіо для онлайн прослуховування радіопрограм з інтерактивним управлінням за своїми функціональними можливостями, цілком вписується в концепцію «розумного дому» та ефективного використання енергоресурсів.
Бібліографічний опис: Сокол Г.В. WI-FI радіо з інтерактивним бездротовим управлінням / Г.В. Сокол, В.А. Василевська, І.С. Часовських, Т.В. Буряк // Тези 70-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету (Полтава, 23 квітня – 18 травня 2018 р.). – Полтава : ПолтНТУ, 2018. – Т. 2. – С. 162-163.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/4187
Розташовується у зібраннях:Кафедра комп'ютерної інженерії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Тези Том 2-pages-1-3,162-164,368-382.pdfтези5.76 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.