Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/3887
Назва: Особливості впровадження ризик-менеджменту на українських підприємствах
Автори: Чайкіна, А.О.
Колідуб, К.М.
Тематичні ключові слова: менеджмент
підприємство
ризик-менеджмент
особистість менеджера
європейські стандарти
Дата публікації: 2017
Видавництво: Бізнес Інформ, Харків
Анотація: У статті визначено ключові особливості впровадження ризик-менеджменту на українських підприємствах з урахуванням особистісних характеристик менеджерів, а також виявлено головні ризиків, що впливають на підприємницьку діяльність. Доведено, що сутність підприємницької діяльності зводиться до адекватного сприйняття підприємцем ризику та до формування вміння упереджувати його появу. Авторами запропоновано власний підхід до визначення сутності підприємницького ризику як ймовірності настання певної ситуації, що може мати негативний та/або позитивний вплив на підприємницьку діяльність. У статті авторами ризик-менеджмент розглядається як система управління підприємством, яка передбачає своєчасне виявлення (упереджувальна дія) та адекватне реагування на появу ризиків у підприємницькій діяльності (захисна дія), що повинна мати на меті забезпечення безперебійного функціонування підприємства і його постійний розвиток. Відповідно до визначення ризик-менеджменту розроблено алгоритм реалізації ризик-менеджменту на підприємстві.
Бібліографічний опис: Чайкіна А.О. Особливості впровадження ризик-менеджменту на українських підприємствах / А.О. Чайкіна, К.М. Колідуб // Бізнес Інформ. – 2017. – № 11. – C. 454–459.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/3887
Розташовується у зібраннях:Кафедра менеджменту і логістики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
business-inform-2017-11_0-pages-454_459.pdfОсновна стаття450.46 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.