Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/3712
Назва: Управління проектами. Теорія і практика професійного управління бізнес-проектами та програмами розвитку. Ч. 3
Автори: Онищенко, В.О.
Редкін, О.В.
Комеліна, О.В.
Толкачов, Д.М.
Тематичні ключові слова: управління проектами
бізнес-проект
проектний менеджмент
проект «під ключ»
оперативне управління
Дата публікації: 2017
Видавництво: Полтавський національний технічний університет
Анотація: Підручник формує цілісну систему сучасних знань і практичних навичок щодо раціонального обґрунтування, планування, підготовки та виконання «під ключ» унікальних інвестиційних, інноваційних, будівельних, організаційних, девелоперських, інжинірингових й інших бізнес-проектів і програм розвитку підприємств з урахуванням діючої на 01.01.2017 нормативно-правової бази, останніх досягнень науки, техніки та технології, новітніх систем і стандартів проектного й мультипроектного менеджменту, передового зарубіжного та вітчизняного досвіду. Підручник призначений для інженерно-технічних, економічних, управлінських і наукових працівників промислових підприємств, будівельних, проектних та наукових організацій, студентів, магістрів, аспірантів і викладачів вищих навчальних закладів, він буде корисним іншим фахівцям сфери реальної економіки, бізнесу й органів виконавчої влади.
Бібліографічний опис: Управління проектами. Теорія і практика професійного управління бізнес-проектами та програмами розвитку : підруч. [в 3 ч.] / В.О. Онищенко, О.В. Редкін, О.В. Комеліна, Д.М. Толкачов. – Полтава : ПолтНТУ, 2017. – Ч. 3. Організація та управління процесами реалізації «під ключ» проектів і програм. – 330 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/3712
Розташовується у зібраннях:Секція організації і технології будівництва та охорони праці кафедри Технології будівництва

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
УП. Ч. 3. 2017.pdfнавчальний посібник621.46 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.