Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/3704
Назва: Організація будівництва: Сучасні форми і механізми організації та управління будівництвом об’єктів нафтогазового комплексу. Ч. 2.
Автори: Редкін, О.В.
Щербінін, Л.Г.
Толкачов, Д.М.
Пенц, В.Ф.
Нижник, О.В.
Тематичні ключові слова: організація будівництва
управління будівництвом
об’єкти нафтогазового комплексу
проектний менеджмент
будівельний інвестиційний проект
Дата публікації: 2013
Видавництво: Полтавський національний технічний університет
Анотація: Навчальний посібник розкриває нові підходи до проектування, організації та управління будівництвом об’єктів нафтогазового комплексу на основі сучасних процедур та інструментів проектного менеджменту. Посібник призначений для інженерно-технічних, економічних, управлінських і наукових працівників промислових підприємств, будівельних та проектних організацій, студентів, магістрів, аспірантів і викладачів вищих навчальних закладів, буде корисний іншим фахівцям сфери реальної економіки, бізнесу та державного управління.
Бібліографічний опис: Організація будівництва: Сучасні форми і механізми організації та управління будівництвом об’єктів нафтогазового комплексу : навч. посіб. [в 3 ч.] / О.В. Редкін, Л.Г. Щербінін, Д.М. Толкачов [та ін.]. - Полтава : ПолтНТУ, 2013. - Ч. 2 : Організаційно-технологічне планування та забезпечення реалізації будівельних інвестиційних проектів і програм розвитку підприємств. - 196 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/3704
Розташовується у зібраннях:Секція організації і технології будівництва та охорони праці кафедри Технології будівництва
Кафедра будівельних конструкцій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Орг. буд., Ч. 2 Тит. л. + зміст.pdfнавчальний посібник461.58 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.