Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/3634
Назва: Розробка математичної моделі топки парового котла = Steam boiler burner mathematical model development
Автори: Нелюба, Д.М.
Гонтар, М.М.
Тематичні ключові слова: паровий котел
математична модель
взаємопов'язані параметри
Дата публікації: 4-гру-2017
Видавництво: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Анотація: Паровий котел являє собою закриту ємність, в якій відбувається перетворення рідини в пару. Пара під тиском використовується для передачі тепла. Найпростішим і найдешевшим засобом для утворення пари є вода. Об’єм води при кипінні збільшується приблизно у 1600 разів, тиск у котлі при цьому майже дорівнює тиску вибуху пороху. Це робить котли надзвичайно небезпечними в експлуатації. Умови експлуатації парового котла є дуже складними для управління, так як всі параметри процесу (тиск, температура, витрата, рівень) взаємопов'язані. Отримання вимірюваннь цих величин безпосередньо ускладнене через небезпеку, що випливає з умов експлуатації, і є не економічним.
Бібліографічний опис: Нелюба Д.М. Розробка математичної моделі топки парового котла / Д.М. Нелюба, М.М. Гонтар // Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика : зб. наук. пр. за матеріалами ІІІ Всеукр. наук.-практ. Інтернет-конф., 4-5 грудня 2017 р., Полтава / Полт. нац. техн. ун-т ім. Ю. Кондратюка. – Полтава : ПолтНТУ, 2017. – C. 96-98.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/3634
Розташовується у зібраннях:Кафедра автоматики, електроніки та робототехніки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Тези-96-98.pdfТези конференції15.65 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.