Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/3175
Назва: Інформаційні системи і технології у практичній підготовці фахівців із фінансового обліку
Автори: Гафіяк, А.М.
Єрмолаєва, М.В.
Тематичні ключові слова: програмне забезпечення
бухгалтерський облік
інформаційні технології
система комп’ютерної алгебри
Дата публікації: вер-2017
Видавництво: Полтавський університет економіки і торгівлі
Анотація: Статтю присвячено розробці системи вимог щодо вибору системи комп’ютерної алгебри з метою покращення якості освітніх послуг. Методика дослідження. Вирішення поставлених у статті завдань здійснено за допомогою таких загальнонаукових і спеціальних методів дослідження: аналізу та синтезу, систематизації та узагальнення, діалектичного підходу. Результати. Доцільний вибір і використання систем комп’ютерної алгебри дозволяє покращити якість освітніх послуг. Широкий набір засобів для комп’ютерної підтримки аналітичних, обчислювальних та графічних операцій роблять сучасні системи комп’ютерної алгебри одним з основних засобів у професійній діяльності, їх опанування й використання в навчальному процесі призводить до підвищення рівня професійної підготовки та компетентності студентів. Практична значущість результатів дослідження. У статті запропоновано систему вимог щодо вибору системи комп’ютерної алгебри для покращення якості освітніх послуг. Обґрунтовано, що впровадження запропонованих заходів сприятиме збільшенню ефективності освітньої діяльності. Основні наукові положення статті можна використовувати в навчанні майбутніх фахівців з обліку та аудиту.
Бібліографічний опис: Гафіяк А.М. Інформаційні системи і технології у практичній підготовці фахівців із фінансового обліку / А.М. Гафіяк, М.В. Єрмолаєва // Науковий вісник Полтавського університету економіки і торгівлі. – Полтава : ПУЕТ, 2017. – №3 (81). – С.111-115.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/3175
Розташовується у зібраннях:Кафедра комп'ютерних та інформаційних технологій і систем

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Гафіяк.pdfОсновна саття750.05 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.