Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/3119
Назва: Моделювання і дослідження сталезалізобетонних структурних конструкцій за допомогою методу скінченних елементів
Автори: Стороженко, Л.І.
Тимошенко, В.М.
Мурза, С.О.
Тематичні ключові слова: ванта
структура
Дата публікації: 2011
Видавництво: Кривий Ріг: КТУ
Анотація: Сталезалізобетонні структурні конструкції є комплексними, в них сумісно працюють і сталеві, і залізобетонні елементи. При цьому залізобетон використовується в основному для сприйняття зусиль стиску, а сталь – для сприйняття зусиль розтягу [4, 6]. Напружено-деформований стан сталезалізобетонної структурної конструкції при просторовій роботі відрізняється як від структурних, так і від просторових сталезалізобетонних конструкцій. Така конструкція є новою конструкцією, отже потребує дослідження напружено-деформованого стану. На сучасному етапі розвитку науки й техніки важко представити процес дослідження і проектування нових будівель та споруд без широкого використання програм скінчено-елементного аналізу.
Бібліографічний опис: Стороженко Л.І. Моделювання і дослідження сталезалізобетонних структурних конструкцій за допомогою методу скінченних елементів / Л.І. Стороженко, В.М. Тимошенко, С.О. Мурза // Сталезалізобетонні конструкції: дослідження, проектування, будівництво, експлуатація : зб. наук. ст. – Кривий Ріг : КТУ, 2011. – Вип. 9. – С. 190–196.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/3119
Розташовується у зібраннях:Кафедра конструкцій із металу, дерева і пластмас

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
com-190-196.pdf850.3 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.