Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/2975
Назва: Визначення втрат в квадратурних каналах АЦП ТкСП з ЦДУ в умовах неідентичності джітера
Автори: Слюсарь, І.І.
Слюсар, В.І.
Миронов, О.В.
Тематичні ключові слова: цифрове діаграмоутворення
цифрова антенна решітка
діаграма спрямованості
джітер
Дата публікації: тра-2016
Видавництво: ПолтНТУ
Анотація: Головним чинником, який визначає якість функціонування телекомунікаційних систем передачі (ТкСП) з ЦАР в умовах підвищення частоти складових спектру сигналів, що підлягають перетворенню, є джітер АЦП/ЦАП. Як наслідок, для дослідження якості функціонування ТкСП з ЦДУ в роботі проведений аналіз оцінки ступеня впливу неідентичності джітера у квадратурних каналах АЦП на величину відношення амплітуд основної та комплексно-сполученої складових для різних вихідних даних при зміні частоти вхідного сигналу в межах основної «пелюстки» амплітудно-частотної характеристики (АЧХ) цифрового фазового детектора.
Бібліографічний опис: Слюсарь І.І. Визначення втрат в квадратурних каналах АЦП ТкСП з ЦДУ в умовах неідентичності джітера / І.І. Слюсарь, В.І. Слюсар, О.В. Миронов // Тези 68-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету. – Полтава : ПолтНТУ, 2016. – Т. 3. – С. 64-65.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/2975
Розташовується у зібраннях:Кафедра комп'ютерної інженерії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ТОМ 3 2016 03.pdfОсновна стаття638.76 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.