Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/2769
Назва: Експериментальні дослідження просторової структурно-вантової сталезалізобетонної конструкції
Автори: Стороженко, Л.І.
Гасій, Г.М.
Тематичні ключові слова: ванта
структура
сталезалізобетон
Дата публікації: 2017
Видавництво: УкрДУЗТ
Анотація: В результаті експерименту встановлено, що поведінка запропонованої конструкції та схема її деформування цілком відповідає теоретичним даним. Під час огляду конструкції в кінці експерименту не виявлено будь-яких пошкоджень вузлів чи елементів, зокрема не виявлено тріщин. Загалом збірна дослідна конструкція працювала як єдина система, що свідчить про ефективність розроблених вузлових з’єднань. Прогини в досліджуваних вузлах протягом усього експерименту мали лінійну залежність від навантаження. Прогини вздовж конструкції зростали плавно від його крайніх до центральних вузлів. Максимальні вертикальні переміщення виникли посередині конструкції.
Бібліографічний опис: Стороженко Л.І. Експериментальні дослідження просторової структурно-вантової сталезалізобетонної конструкції / Л.І. Стороженко, Г.М. Гасій // 6-а Міжнародна наук.-техн. конф. «Проблеми надійності та довговічності інженерних споруд та будівель на залізничному транспорті», Харків, 19–21 квіт. 2017 р.: тези доповідей. – Х.: УкрДУЗТ, 2017. – С. 160–161.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/2769
Розташовується у зібраннях:Кафедра конструкцій із металу, дерева і пластмас

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Tezu Storozhenko Gasii.pdfTezu Storozhenko Gasii224.38 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.