Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/2388
Назва: Створення та оптимізація структури мережі псевдосупутнікових радіонавігаційних систем
Автори: Шульга, О.В.
Тематичні ключові слова: псевдосупутник (ПС)
супутникова радіонавігаційна система (СРНС)
мережа псевдосупутникової РНС
кут височіння
псевдодалекомірний спосіб
зона дії
Дата публікації: 2015
Видавництво: Київ : ДУТ
Анотація: Запропоновано методи створення мережі псевдосупутникових радіонавігаційних систем (ПС РнС) на основі ефективності технічної системи. Розглянуто питання тісного зв’язку критеріїв ефективності з визначенням геометричної структури ПС РнС взагалі та зон дії радіонавігаційних точок зокрема. на відміну від супутникових радіонавігаційних систем (СРнС), максимальна дальність дії ПС обмежена. Проведені розрахунки показують, що дальність прямої видимості об’єкта (о) між споживачем (С) і ПС та стійкість роботи наС залежать від кута височіння відносно поверхні Землі, тобто кожний ПС має спостерігатись із Землі під певним кутом. Визначено, що для збільшення дальності дії ПС РнС, збільшення площі покриття і, відповідно, зменшення загальної кількості ПС, потрібних для створення РнП у зазначеному районі, необхідно максимально збільшувати висоту ПС. Доведено, що для визначення координат за допомогою ПС РнС псевдодалекомірним способом необхідно, щоб у полі зору споживача одночасно перебували не менш як чотири ПС. Тому зони дії відповідної кількості ПС мають «накладатись» одна на одну.
Бібліографічний опис: Шульга О.В. Створення та оптимізація структури мережі псевдосупутнікових радіонавігаційних систем / О.В. Шульга // Зв'язок : наук.-виробн. журн. - 2015. - № 6. - С. 27-31.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/2388
Розташовується у зібраннях:Кафедра автоматики, електроніки та телекомунікацій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Зв'язок 6-2015 1227-4677-1-PB.pdfСтаття5.91 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.