Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/1634
Назва: Теоретичні основи аналізу та оптимізації грошових потоків підприємства
Інші назви: Theoretical bases for analysis and optimization of the enterprise’s cash management
Автори: Завора, Т.М.
Берест, О.С.
Тематичні ключові слова: грошові потоки
прямий та непрямий методи аналізу грошових потоків
оптимізація грошових потоків
управління грошовими потоками
Дата публікації: 2014
Видавництво: ПолтНТУ
Анотація: Розкрито економічну сутність грошових потоків підприємства і визначено їх основні класифікаційні ознаки. Обґрунтовано необхідність аналізу грошових потоків та схарактеризовано прямий та непрямий методи його здійснення. Визначено напрями удосконалення управління грошовими потоками підприємств у сучасних умовах. Досліджено основні методи оптимізації управління грошовими потоками. Розглянуто світовий досвід прогнозування та оптимізації грошових коштів підприємства. Проаналізовано найпоширеніші моделі оптимізації середнього залишку грошових коштів. З’ясовано причини стримування застосування розглянутих моделей у вітчизняній практиці фінансово-економічного аналізу та менеджменту. Запропоновано напрями оптимізації управління грошовими потоками у процесі поточної діяльності підприємства. Доведено, що грошові потоки потребують детального аналізу з метою підвищення ефективності процесу управління ними та підприємством у цілому.
Бібліографічний опис: Завора Т.М. Теоретичні основи аналізу та оптимізації грошових потоків підприємства / Т.М. Завора, О.С. Берест Економіка і регіон Економіка і регіон: наук. вісн. – Полтава: ПолтНТУ, 2014. – № 4(47). – С. 74 – 79.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1634
Розташовується у зібраннях:Кафедра фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
econrig_2014_4_16 (1).pdfОсновна стаття1.4 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.