Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1250
Назва: Формування соціальної корпоративної політики в системі збалансування економічних інтересів в Україні
Автори: Птащенко, Л.О.
Тематичні ключові слова: корпоративна власність
корпоративне управління
соціально орієнтована ринкова економіка
Дата публікації: 2008
Видавництво: К.: ВД «Корпорація»
Бібліографічний опис: соціально-економічні відносини, основою яких є корпоративна форма власності, займають визначальне місце у структурі економічних відносин та в економічній системі взагалі, виконуючи в ній системоутворюючу функцію. Корпоративна власність найповніше і найяскравіше розкриває сутність соціально-економічного розвитку системи ринкового типу, виражаючи найглибші зв’язки і взаємовідносини між різними економічними суб’єктами.
Анотація: Доводиться думка, що активізація соціальної відповідальності корпорацій перед суспільством повинна бути реалізована в рамках чітко окресленої державної політики. Організаційно-економічний механізм реалізації корпораціями своєї соціальної відповідальності перед заінтересованими особами та суспільством має базуватися на поєднанні законодавчо закріплених стимулів до посилення соціальної відповідальності, пріоритетного права на реалізацію соціальних програм, а також контролю за соціальною діяльністю корпорацій.
Бібліографічний опис: Птащенко Л.О. Формування соціальної корпоративної політики в системі збалансування економічних інтересів в Україні / Л.О. Птащенко //Державні економічні механізми та важелі гуманізації суспільства : кол. моногр. – К.: Корпорація, 2008. – С.154–164.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1250
Розташовується у зібраннях:Кафедра фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Птащенко Кол моногр.pdf255.14 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.