Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1249
Назва: Розвиток наукових напрямів управлінських концепцій удосконалення системи показників діяльності
Автори: Птащенко, Л.О.
Тематичні ключові слова: стратегічне управління підприємством
збалансована система показників
організаційна система управління
Дата публікації: 2008
Видавництво: Економіка та держава
Бібліографічний опис: Логічним явищем у пошуку рішень загальних проблем стратегічного управління є поява і подальший розвиток нових концепцій, зокрема універсальної системи показників діяльності. Доцільність запровадження в управління інноваційної за своєю логікою і технологією моделі управління пояснюється її філософією, яка дозволяє збалансувати інтереси клієнтів, акціонерів та інших контрагентів корпорації, забезпечуючи зворотній зв’язок.
Анотація: Ідея статті полягає у розгляді наукових напрямів стратегічного управління підприємством, зокрема Універсальної системи показників, яка набула популярності в практиці корпорацій розвинених країн. Доведено переваги інноваційної за своєю логікою і технологією моделі та доцільність її запровадження в практику управління вітчизняних підприємств.
Бібліографічний опис: Птащенко Л.О Розвиток наукових напрямів управлінських концепцій удосконалення системи показників діяльності / Л.О. Птащенко // Економіка та держава. – К., 2008. – № 5. – С. 42-44.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1249
Розташовується у зібраннях:Кафедра фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Птащенко ЕД 2008.pdf342.81 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.