Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1248
Назва: Інструменти зовнішнього регулювання економічних інтересів у корпоративному секторі
Автори: Птащенко, Л.О.
Бондар, І.К.
Тематичні ключові слова: корпоративний сектор
економічні інтереси
державне регулювання економічних інтересів
корпоративне управління
Дата публікації: 2008
Видавництво: НДЕІ Мінекономіки
Бібліографічний опис: Важливим напрямком розвитку національного корпоративного сектора є удосконалення відносин на фондовому ринку та забезпечення його прозорості. Ретроспективний аналіз функціонування українського фондового ринку дав можливість дійти висновку, що досі цей сектор економіки представляв собою в основному спекулятивні угоди – просту зміну акціонерів, без спрямування політики емітента на використання цього ринку з метою залучення інвестиційних ресурсів. Тому стан фондового ринку ніяким чином не відбився на розвитку виробництва.
Анотація: Ідея статті полягає у розгляді окремих аспектів державного регулюван-ня корпоративного сектора, дослідженні напрямів його вдосконалення, спрямованих на забезпечення економічних інтересів суб’єктів корпоративних відносин.
Бібліографічний опис: Бондар І.К. Інструменти зовнішнього регулювання економічних інтересів у корпоративному секторі / І.К. Бондар, Л.О. Птащенко // Формування ринкових відносин в Україні. – Київ, 2008. – №4 (83). – С.27-32.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1248
Розташовується у зібраннях:Кафедра фінансів, банківського бізнесу та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Птащенко Бондар ФРВ 2008.pdf411.06 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.