Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1116
Назва: Диференціальний розчинонасос із гідравлічним компенсатором пульсації тиску
Автори: Васильєв, Є.А.
Тематичні ключові слова: диференціальний розчинонасос
об’ємний ККД
розчинна суміш
гідравлічний компенсатор
пульсація тиску
раціональні геометричні параметри
Дата публікації: 2009
Анотація: Дисертаційна робота присвячена підвищенню показників якості роботи створеного на основі виконаних досліджень диференціального розчинонасоса з гідравлічним компенсатором пульсації тиску шляхом обґрунтування його раціональних параметрів та режимів роботи. На основі виконаних теоретичних і експериментальних досліджень установлені аналітичні зале- жності коефіцієнта корисної дії від конструктивних особливостей робочих камер розчинонасоса, його кінематичних характеристик та реології розчинної суміші. Визначені раціональні геометричні параметри гідравлічного компенсатора пульсації тиску, які знижують величину пульсації розчинної суміші в напірному трубопроводі й поліпшують ергономіку проведення оздоблювальних робіт. Запропонована методика проектування циліндро-поршневої групи для забезпечення рівномірності подачі розчинної суміші до напірного трубопроводу в тактах усмоктування та нагнітання. Упровадження у будівельне виробництво диференціального розчинонасоса з гідравлічним компенсатором пульсації тиску дозволяє механізувати оздоблюва- льні роботи й суттєво підвищити їх продуктивність.
Бібліографічний опис: Васильєв Є.А. Диференціальний розчинонасос із гідравлічним компенсатором пульсації тиску: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук: спец: 05.02.02 „Машини для виробництва будівельних матеріалів та конструкцій” / Є.А. Васильєв. – Полтава, 2009. – 20 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/1116
Розташовується у зібраннях:Кафедра будівельних машин та обладнання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Автореферат Васильєв Є.А.pdf1.17 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.