Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/10198
Назва: Професійна комунікативна культура майбутніх інженерів зв’язку
Автори: Таловиря, Г.М.
Тематичні ключові слова: професійна комунікативна культура
коммуникативный метод
спілкування
комунікативні вміння
комунікативні якості
майбутні інженери зв’язку
Дата публікації: 2008
Видавництво: Київ, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих АПН України
Анотація: У навчально-методичному посібнику викладені матеріали спецкурсу «Формування професійної комунікативної культури майбутніх інженерів зв'язку». Наводяться методо-логічні основи спецкурсу, його програма, матеріали спецсемінарів, до яких включений огляд теоретичних питань з формування професійної комунікативної культури майбутніх інженерів зв’язку і приклади їх практичного застосування у вигляді різноманітних вправ, ігор, дискусій і тестів. Матеріали посібника можуть бути використані як доповнення до курсів педагогі-ки, психології і конфліктології. Навчально-методичний посібник розраховано на викладачів і студентів вищих на-вчальних закладів, які цікавляться формуванням професійної комунікативної культури майбутніх інженерів зв'язку, а також фахівців інших спеціальностей.
Бібліографічний опис: Професійна комунікативна культура майбутніх інженерів зв’язку : навч.-метод. посіб. для ВНЗ / уклад. Г.М. Петрук ( Таловиря ). – Київ, 2008. – 176 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.nupp.edu.ua/handle/PoltNTU/10198
Розташовується у зібраннях:Кафедра загального мовознавства та іноземних мов

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
посібник Petryk.doc1.21 MBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.