Перегляд зібрання за групою - Автори Єрмілова, Н.В.

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
або ж введіть декілька перших літер:  
Результати 1 до 20 із 24  далі >
Попередній переглядДата виданняНазваАвтор(и)
8-лис-2019Автомат-садчик на базі промислового роботаЄрмілова, Н.В.; Жмудь, Є.Л.
2014Автоматизація процесу ректифікаціїЄрмілова, Н.В.; Кислиця, С.Г.; Патик, О.О.
2014Альтернативні автономні системи електропостачання в державних установахЄрмілова, Н.В.; Сімчук, В.В.
2015Аналіз перехідних процесів в двохшвидкісному кроковому електроприводі, який працює з дробленням основного крокуЄрмілова, Н.В.; Кислиця, С.Г.; Москаленко, І.В.
2017Вибір методу управління електроприводом електромеханічної системи гарячого брикетування залізаЄрмілова, Н.В.; Лютий, Я.К.
8-лис-2019Вибір регуляторів в системах автоматичного керування процесами в теплообмінниках темперуючих машинЄрмілова, Н.В.; Рубан, Д.О.
2020Дослідження кутової рівномірності колориметричних параметрів світлодіодних ламп і світильниківШпак, С.В.; Кислиця, С.Г.; Єрмілова, Н.В.; Кожушко, Г.М.
2017Доцільність використання вакуумних сонячних колекторів при побудові автономної системи електропостачання у літньому таборі Ворскла Полтавського НТУЄрмілова, Н.В.; Сімчук, В.В.
11-кві-2017Застосування електроприводів для керування віддзеркалюючими сонячними колекторамиЄрмілова, Н.В.; Гайдук, Р.В.
2018Металогалогенні лампи: досягнутий рівень та шляхи подальшого підвищення світлової ефективності енергоекономічних джерел світлаКислиця, С.Г.; Єрмілова, Н.В.; Кожушко, Г.М.
2018Моделювання та дослідження електроприводу поворотної платформи одноківшевих екскаваторівЄрмілова, Н.В.; Гаврилко, Є.В.; Кислиця, С.Г.
8-лис-2019Модернізація електроприводу бетонороздавачаЄрмілова, Н.В.; Буркун, Я.Р.
2017Навчальний посібник до самостійного вивчення курсу "Ocнoви мeтpoлoгiї і eлeктpичниx вимipювaнь"Єрмілова, Н.В.; Кислиця, С.Г
лют-2021Навчальний посібник до самостійного вивчення матеріалу «Електрообладнання та електропостачання об’єктів нафтогазової промисловості» з дисципліни «Електротехніка та електропостачання» для студентів спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія та технології»Єрмілова, Н.В.
2019Навчальний посібник з дисципліни "Електротехніка та електропостачання" для студентів спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія та технології»Єрмілова, Н.В.
2016Оцінка збурювальних впливів в контурах струму мікропроцесорної системи векторного керування електроприводом на базі АД з короткозамкненим роторомЄрмілова, Н.В.; Кислиця, С.Г.; Рибка, С.М.
2017Порівняння та вибір високовольтних перетворювачів частоти для електроприводів бурових установокЄрмілова, Н.В.; Калов, С.І.
2019Розроблення автоматизованої системи керування обладнанням овочесховища на базі нечітких нейронних мережЄрмілова, Н.В.; Кислиця, С.Г.; Тарасюк, Р.М.
2020Розроблення сучасної системи автоматичного керування електроприводом бетонороздавачаЄрмілова, Н.В.; Кислиця, С.Г.; Буркун, Я.Р.; Гончаров, А.Г.
2019Система автоматичного управління апаратами повітряного охолодження маслаЄрмілова, Н.В.; Нижник, Я.В.